fbpx

STAŇ SA HVIEZDOU REGIÓNU!

Projekt bol realizovaný od júla do decembra 2022.

O projekte:

Hľadáme mladých, aktívnych, talentovaných ľudí, ktorí sa neboja ukázať svoj potenciál a stať sa hviezdou (nie len) svojho regiónu. Našim cieľom je vytvoriť priestor, možnosti a aktivity, ktoré by ti umožnili naplno si užívať svoj talent, stretávať sa s rovnako tvorivými mladými ľuďmi a uplatniť sa v mediálnej oblasti. Túžiš vyjadriť svoj názor? Inšpirovať? Ukázať, čo je v tebe svojmu okoliu a možno aj celému Slovensku? Je tvojím snom tvoriť magazín, byť súčasťou redakčného tímu, prinášať zaujímavé témy a rozhovory, reportáže, stretávať zaujímavých ľudí tak, aby ťa bolo vidieť a počuť? Ponúkame ti stáž v našom tíme, kopec zaujímavých workshopov, miesto redaktora / redaktorky, aktívneho blogera / blogerky, …. Projekt plný výziev s možnosťou splniť si svoj sen, vďaka vlastnej odvahe a odhodlaniu. 

Svoje kompetencie a zručnosti si rozšíriš na nasledujúcich workshopoch:

3. október – Práca s médiami, sebaprezentácia a zvládanie trémy
6. október – Marketing, Pravidlá publikovania
10. október – Od vizie k realizácii
12. október – Kritické myslenie a práca s informáciami + Kybernetická bezpečnosť
17. október – Odhaľ svoje miesto v tíme
20. október – Základy tvorby reklamných videí
24. október – Networking a sieťovanie
26. október – Storytelling ako vhodná metóda šírenia informácií
3. november – Grafické spracovanie a práca s formálnou úpravou podkladov
7. november – Nácvik vlastného prejavu a prezentačných schopností

Workshopy sa budú konať v čase od 16 do 18:00 hod. v coworkingu Priestor, M. Rázusa 13 v Lučenci.

Súčasťou projektu je záverečná konferencia, ktorá sa bude konať 29.11.2022 a vďaka ktorej spoznáš zaujímavých a úspešných ľudí a organizácie z celého Slovenska, ktoré ponúkajú možnosť (seba)realizácie nadaným mladým ľuďom, ako si ty. 

Kto sme?

Sme Podnikavci Novohradu a máme za sebou úspešné projekty s mladými ľuďmi. Vytvorili sme spoločnými silami Coworking Priestor, ktorý sa stal “domovom” mnohých mladých freelancerov, tvorcov a podnikateľov. Jedným z benefitov tvojej účasti na tomto projekte, je možnosť trojmesačného prenájmu kancelárskych priestorov zdarma k odštartovaniu tvojej hviezdnej kariéry.

Poď do toho s nami!

Čo musíš urobiť, aby si získal(a) stáž v tomto projekte? 

Všetko, čo teraz musíš urobiť, je ukázať nám, prečo by sme si mali vybrať práve teba. Bude to trvať iba pár minút a bude to zábava, to ti garantujeme. 

Tešíme sa na teba.

Tvoji hviezdni mentori : Kati, Soňa, Andy, Jožko, Žani, Erika.

Tento projekt bol podporený z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktorú administruje NIVAM – Národný inštitút vzdelávania a mládeže.