fbpx
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kurz výroby šľahaného krému a balzamu

11. októbra 2021 @ 0:00 - 15. októbra 2021 @ 0:00

KURZ VÝROBY PRÍRODNEJ KOZMETIKY – ,, ZIMA JE ZA DVERAMI “

Zima je za dverami a naša pokožka v tomto období potrebuje omnoho viac pozornosti, než počas ostatných mesiacov roka. Špeciálnu starostlivosť potrebujú nie len naše pery, ale celé telo. Preto som sa rozhodla naservírovať vám rýchlokurz výroby domácej prírodnej kozmetiky, ktorý vás zasvätí do tajomstiev tohto procesu, no zároveň prinesie hodnotný, vlastnoručne vyrobený balíček prvej pomoci pred suchou a popraskanou pokožkou. A kto vie…. Možno sa vám to tak zapáči, že do Vianoc vyrobíte kozmetiku pre celú rodinu a darčeky vyriešite naozaj originálnym spôsobom.

(V prípade, že by ste sa do výroby darčekov chceli pustiť ešte počas kurzu, alebo si vyrobiť viac exemplárov telového krému a liečivého balzamu, ktoré sa budeme v našom 5 dňovom kurze spoločne učiť vyrábať, prosím aby ste mi túto informáciu dali vedieť vopred kvôli objednávke potrebných ingrediencií.)

ČO SA NAUČÍTE

-Naučíte sa vlastnoručne si vyrobiť kvalitný, účinný a voňavý telový krém a liečivý balzam.
-Okrem toho načriete do základov bylinkárstva a výroby prírodnej kozmetiky.
-Dozviete sa veľa cenných rád a tipov týkajúcich sa nie len výroby, ale aj uskladnenia a používania prírodnej kozmetiky.
-Pozrieme sa na to, prečo je prírodná kozmetika pre náš organizmus vhodnejšia, než chemické produkty ponúkané v drogériách a rozoberieme si aj účinky bylín a látok, ktoré pri výrobe použijeme.

ČO ZÍSKATE

-Ešte pred začatím kurzu obdržíte balíček s ingredienciami potrebnými k výrobe kozmetiky
-Tiež dostanete zoznam k príprave ostatných ,,kuchynských“ potrieb a ingrediencií, ktoré bude potrebné si pred začatím zabezpečiť
-Získate skvelé recepty na domácu kozmetiku
-Videá s návodom, ktoré vám ostatnú aj po skončení kurzu a množstvo cenných rád a inšpirácií.

NA ČO SA EŠTE MÔŽETE TEŠIŤ ?

Kurz bude prebiehať v uzavretej skupine. Verím, že tu vznikne množstvo zaujímavých prepojení a že si spoločne vytvoríme skvelú atmosféru. Tvorba a spájanie sa boli totiž od nepamäti dôležitými prvkami každej vyspelej spoločnosti a my ženy to máme takmer určite v krvi. Veď si len spomeňte na niekdajšie páračky a iné ženské kruhy, pri ktorých sa tvorilo aj hovorilo . Bol to spôsob akým sa ženy navzájom vyučovali a inšpirovali. Prijmite teda miesto pozvania na kávu, pozvanie do takéhoto tvorivého kruhu a naučte sa niečo nové.

KOĽKO BUDE KURZ TRVAŤ ?

Kurz bude trvať 5 dní, počas ktorých sa spoznáme, zoznámime sa s výrobným tajomstvom, receptami a ingredienciami, ktoré obdržíte v balíčku pred začatím kurzu. Čaká na vás niekoľko videí k procesu výroby a online stretnutie venované vašim otázkam a pripomienkam.

OFICIALITY, CENA, PODMIENKY, PRIHLASOVANIE

Kto vedie kurz? -lektorka – Laura Krchňáková – Dlhodobo sa venujem výrobe prírodnej kozmetiky, vďaka mojej maminke, ktorá sa roky venuje bylinkárstvu a permakultúrnej záhrade mám základy aj z tohto odvetvia veľmi úzko súvisiaceho s výrobou bio produktov a kozmetiky. Rada odovzdávam ľuďom cenné informácie, ktoré im môžu skvalitniť alebo zlepšiť život.
Teším sa ale tiež na vás a na našu spolutvorbu, ku ktorej vás týmto srdečne pozývam.

PRIHLÁSIŤ sa môžete prostredníctvom tel.čísla 0944992214 alebo nás kontaktujte priamo správou :).

Cena kurzu je 40 eur/osoba, v prípade, že sa rozhodnete vyrobiť si jeden telový krém a jeden balzam na pery. V prípade, že chcete zásobiť rodinu sa cena navyšuje o počet balíčkov potrebných k výrobe, ktoré vám pošlem pred začatím kurzu.

V PRÍPADE VÁŽNEHO ZÁUJMU JE POTREBNÉ SA ZÁVÄZNE PRIHLÁSIŤ Do 27.9. a uhradiť plnú sumu vo výške 40€ na číslo účtu SK0209000000005173729513 ( do poznámky prosím uviesť ,,Kurz krém a balzam + meno a priezvisko ).
V prípade odhlásenia:
-14 a menej dní pred začatím kurzu sa účtuje 50% z celkovej ceny
-v deň začatia alebo počas trvania kurzu sa platba nevracia

Minimálny počet účastníkov 5, maximálny počet – 20
V prípade nízkej účasti sa kurz nebude konať.

Kurz bude prebiehať ONLINE v súkromnej FB skupine, do ktorej vás pridám po zaplatení účastníckeho poplatku.
Ingrediencie vám zašlem po zaplatení na adresu, alebo si ich môžete vyzdvihnúť osobne v Lučenci. Harmonogram kurzu , recepty a iné materiály potrebné k výrobe obdržíte ihneď po prihlásení a zaplatení.

Kurz organizujem v spolupráci s Občianskym združením OZ OŽIVENÁ a Podnikavci Novohradu.

Podrobnosti

Začiatok:
11. októbra 2021 @ 0:00
Koniec:
15. októbra 2021 @ 0:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/1455398711510223