fbpx
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Stretnutie Podnikavcov Novohradu ako PRÍLEŽITOSŤ

24. apríla 2023 @ 17:00 - 18:30

STRETNUTIA PODNIKAVCOV ( O čom sú ?)
Stretnutia podnikavcov, sú stretnutia podnikateľov (malých, stredných, veľkých, začínajúcich aj tých zabehnutých), ale aj tých, ktorí by len chceli podnikať, prípadne hľadajú svoje miesto ,,pod slnkom“, no zatiaľ nevedia, čo ani ako. Toto stretnutie je zamerané na 3 dôležité hodnoty, ktoré sú pre každého z nás dôležité, či už podnikáme, alebo nie.

1. SPOZNÁVANIE / SPÁJANIE/ NETWORKING
Je veľmi dôležité byť súčasťou komunity a stretávať sa s tými správnymi ľuďmi. Nikdy neviete, koho stretnete a aké dvere vám to otvorí teraz, alebo v budúcnosti. Mať kontakty, bolo vždy výhodným platidlom v akejkoľvek spoločenskej štruktúre.

2. PREDAJ/ BARTER/ VZÁJOMNÁ POMOC
Naše stretnutia tiež slúžia k tomu, aby si ich účastníci navzájom mohli odprezentovať svoje služby, produkty a ponuky a aby vznikol priestor pre obchod, ale aj vzájomnú podporu. Poď medzi nás a predávaj. Vystúp z davu a ukáž kto si a čo ponúkaš. Určite medzi podnikavcami nájdeš niekoho, kto hľadá práve Teba, alebo Ti naopak môže poskytnúť pomoc v Tvojom podnikaní, či s Tebou bartrovať služby/ tovar.

3. INŠPIRÁCiA/ NÁPADY/ ZDIEĽANIE
Chceme, aby si si z našich stretnutí odniesol čo najviac. Každý z nás má svoj príbeh, svoje skúsenosti a jedinečnú cestu, ktorú môže zdieľať s ostatnými. Poďme sa navzájom obohatiť.

Príď k nám raz za mesiac zažiť jedinečnú atmosféru, stretnúť neobyčajných ľudí s neobyčajnými príbehmi a byť v centre diania.

Najbližšie sa vidíme 24.4.2023 od 17:00 hod. v Coworkingu Priestor, na M.Rázusa 13, Lučenec

Môžeš si priniesť prezentáciu Tvojho biznisu, alebo aj produkty na ukážku.

Tešíme sa na Teba! Tvoji Podnikavci Novohradu P.S. Občerstvenie zabezpečené. Vstupné: dobrovoľné

Podrobnosti

Dátum:
24. apríla 2023
Čas:
17:00 - 18:30
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/222990867070456

Miesto udalosti

Coworking Priestor
Martina Rázusa 13
Lučenec, 98401 SK
+ Google Map