fbpx

ASOCIÁCIA COWORKINGOVÝCH CENTIER


Spoločne so 17 ďalšími slovenskými coworkingami a nórskym partnerom Oslo International Hub sa nám podarilo minulý rok získať grant Active Citizens Fund – Slovakia. Coworkingy sú centrom vzdelávania, komunitného organizovania, sieťovania, posilňovania zamestnanosti a podpory podnikavosti a práve preto sme sa aj my s našim coworkingom Priestor stali súčasťou projektu Asociácia coworkingových centier. Spoločnými silami plníme naše ciele v programe pod názvom Posilnenie kapacít a celospoločenského prínosu komunitných coworkingov na Slovensku.

Aké aktivity nás čakajú?

ASOCIÁCIA COWORKINGOVÝCH CENTIER

Založíme celoslovenskú platformu, v ktorej si navzájom budeme zdieľať skúsenosti a informácie. Podporovať sa a vytvárať príležitosti pre vznik nových coworkingov na Slovensku.

OSVETOVÁ KAMPAŇ

Coworking space je pre mnohých ešte neznámy pojem. Preto sme sa rozhodli ukázať verejnosti, čo to znamená využivať služby flexibilných kancelárskych priestorov.

MANUÁL

Vytvoríme príručku, ktorá bude slúžiť aktívnym záujemcov o založenie vlastného coworkingu. V príručke nájdu triky a rady, ako začať, ale aj ako si nastaviť správny finančný či komunikačný plán.

COWORKING DAY

Event, na ktorom zhodnotíme naše úsilie a oboznámime verejnosť s našimi aktivitami. Zároveň budete mať možnosť bližšie spoznať zapojené partnerské organizácie.

ROZVOJ COWORKINGOV

Zapojeným coworkingom pomôžeme nastaviť biznis plán, marketingovú stratégiu a poskytneme im vzdelávacie workshopy.