fbpx

KONFERENCIA, HVIEZDY A SNY


Iste si to pamätáte aj vy. Všetci sme boli mladí a mali tie krásne žiarivé iskričky v očiach a túžbu niečo dokázať. Stať sa televíznou hviezdou, alebo aspoň hviezdou svojho života. K tomu, aby mladý človek dokázal naplniť svoje ambície, potrebuje obrovskú dávku podpory, správne nasmerovanie a vedenie ale aj možnosti, vďaka ktorým sa v živote posunie až k svojim snom. Presne tieto dôležité ingrediencie úspechu, sme namiešali v našom projekte Staň sa hviezdou regiónu, zameranom na rozvoj mediálnej a digitálnej gramotnosti, ktorý 29.11.2022 vyvrcholí veľkolepou konferenciou!

PREČO KONFERENCIA ?

Zámerom záverečnej konferencie k tomuto unikátnemu projektu, je spájať, otvárať dvere k možnostiam a ukázať našim mladým, že nám na nich záleží. Že im skutočne chceme a môžeme odovzdať potrebnú podporu, vedenie a prepojiť ich s inštitúciami a ľuďmi, ktorí im rozumejú a majú záujem na tom, aby žili svoje sny a napĺňali svoj potenciál. Prečo? Pretože šťastní, úspešní a vzdelaní ľudia na správnom mieste, dokážu doslova meniť svet. Prečo by sme teda nezmenili spoločnými silami aj ten kúsok malého sveta s názvom Novohrad?

Mladí ľudia v našom regióne si zaslúžia príležitosti a tento región si zase zaslúži, aby z neho ľudia neodchádzali, ale aby našli zaľúbenie v jeho rozvoji skrz vlastné dary a talenty. Tak sme si povedali, že im pomôžeme stať sa reálnymi hviezdami! Že im vytvoríme redakciu magazínu, dáme im hlas, naučíme ich točiť videá, moderovať a otvoríme pre nich svet plný hviezd a zážitkov, tu v Lučenci, v našom Coworkingu Priestor.

Už od začiatku októbra sa stretávame so skvelou partiou úžasných mladých ľudí, zapojených do projektu, ktorí rozhodne majú čo povedať. Okrem nich však máme v talóne aj úžasných spíkrov a hostí, ktorí si na konferenciu so sebou prinesú slušnú dávku motivácie, inšpirácie a podelia sa o vlastné príbehy, postrehy a možnosti spolupráce a rozvoja (nie len) pre našu mládež.

POZÝVAME AJ VÁS

Táto konferencia je o mladých, ale rozhodne nie iba pre nich. Je pre všetkých ľudí, ktorí túžia zažiť neopakovateľný event, prepájať sa, nájsť nové zdroje inšpirácie a kontakty. Pre všetkých, ktorí ešte stále veria, že ich hviezda môže zažiariť a môžu pozdvihnúť seba aj miesto kde žijú na novú úroveň, aby sa nám tu spoločne žilo lepšie, tvorivo a hlavne v radosti.

REZERVUJTE SI SVOJE MIESTO

O programe konferencie a úžasných hosťoch vás ešte budeme určite informovať v ďalších blogoch a príspevkoch aj na našich sociálnych sieťach. Pre istotu sa však prihláste na odber nášho newslettera a rezervujte si aj svoje miesto na konferencii, pretože počet miest je obmedzený. Už teraz sa môžete tešiť na veeeľké veci, hostí a prekvapenia, ktoré pre vás chystáme. Tak do videnia na konferencii!